SITECAFE 2

SiteKiosk 2
Software SiteCafe je speciálně vyvinutý pro potřeby internetových kaváren, kde je potřeba řídit terminály SiteKiosk z jednoho centrálního bodu, sledovat, zda je klient připojen do lokální sítě nebo do internetu. Tento nástroj také umožňuje vytváření a správu uživatelských účtů, předplacení kódů PIN pro přidělení přístupu na terminál a veřejné PC.
Snadná konfigurace

Obr.: Konfigurační průvodce SiteCafe S konfiguračním průvodcem SiteCafe je instalace a konfigurace rychlá a snadná. Není zapotřebí žádných programovacích dovedností, stačí se pouze krok za krokem držet průvodce. V každém kroku konfiguračního průvodce SiteCafe je tlačítko "Nápověda", pod kterým najdete další informace o právě prováděném kroku.

Časové kódy, uživatelský přístup, předplacené karty

Obr.: Dialog pro zaplacení. Platba přijímána v mincích, bankovkách nebo kreditní kartou. Při používání SiteCafe mohou administrátoři odemknout jednotlivé počítače nebo doplnit kredit na PIN kód klienta prostřednictvím platebních řešení (mince, bankovky, kreditní karty) a umožnit tak zákazníkovi přístup k terminálu. Není třeba již doplňovat žádný další platební hardware. Postačí vám SiteCafe.

Řízení zaměstnanců

V sytému SiteCafe může mít každý zaměstnanec přidělena různá přístupová práva. Všechna zaměstnanecká přihlášení jsou zaznamenávána do databáze, což může být použito například pro výpočet mezd.


Automat na lístky

Obr.: Možný vzhled SiteCafe Při použití SiteCafe Code Station Skin a tiskárny může být generování a prodávání předplacených PIN kódů plně automatizované.


Vlastnosti klientského terminálu se SiteCafe

Ckeck

Hodiny zdarma

Ckeck

Různé sazby pro jednotlivé weby

Ckeck

Účtování za hry a programy

Ckeck

Účtování za každou vytištěnou stránku

Ckeck

Účtování za vypálené CD

Ckeck

Dětský filtr obsahu

Ckeck

Video zprávy

Ckeck

Volitelná akceptace mincí

Manažer kreditu SiteCafe

Obr.: Přehled účtu, zbývající kredit. V SiteCafe může být uživatelský účet vytvořen přímo pro konkrétního zákazníka. Kredit, který má předplacený, bude zaznamenáván a uložen na jeho osobní účet. Tato vlastnost dovoluje uživatelům použít zbývající kredit později nebo kredit dobít.


Přizpůsobení SiteCafe

Obr.: Domovská stránka internetové kavárny v SiteCafe. Domovská stránka SiteCafe je naprogramována webovými jazyky (HTML, JavaScript, XML) za použití SiteKiosk Object Model. S těmito nástroji může webový vývojář přeprogramovat a předesignovat aplikaci SiteCafe Manažer k použití v jakémkoli oboru podnikání.

Vícejazyčné uživatelské rozhraní SiteCafe

Obr.: Vícejazyčné uživatelské rozhraní SiteCafe SiteCafe podporuje následující jazyky: angličtina, němčina, čeština, slovenština, francouzština, španělština, italština, ruština, turečtina, portugalština, estonština a němčina.Statistiky

Obr.: Statistiky SiteCafe SiteCafe poskytuje statistické funkce, které umožňují zobrazit a vyhodnotit následující informace:

Ckeck Uskutečněné obraty a platby
Ckeck Vytváření reportů
Ckeck Zaměstnanecké statistiky
Ckeck Uživatelské statistiky

Uživatelské statistiky

Správci internetových terminálů mohou být povinni ukládat a uchovávat data každého uživatele, který tyto terminály navštívil. SiteCafe umožňuje velmi snadno tyto požadavky splnit. Tlačítko "User Login Stats" vytvoří soubor s informacemi o uživateli a umožní jejich uchovávání, tisk a export. Uložená data nejsou veřejně dostupná.