SITEREMOTE 3

SiteRemote friendlyway
SiteRemote je serverová aplikace, která umožňuje monitorovat a spravovat internetové terminály a PC stanice pracující se softwarem SiteKiosk z jednoho místa (vzdálená správa). Aplikace SiteRemote je založena na Microsoft .NET Framework. SiteRemote funguje na Windows 2003 Server společně s Microsoft SQL databází (Systémové požadavky).
Existují dvě možnosti využití této aplikace. Klient využívá SiteRemote formou ASP služby, platí měsíčně poplatek za toto užívání a přistupuje k servisu přes webový prohlížeč. V druhém případě si klient jednorázově kupuje licenci na SiteRemote Server (Personal a Business edice). Tato verze umožňuje nastavit lokální server Vaší sítě se všemi funkcemi SiteRemote.


Výhody SiteRemote

SiteRemote nabízí mnoho možností vzdáleného dohledu a správy počítačů.


Stálá komunikace

Obr.: Skupina terminálů používajících Google Maps. SiteRemote SiteRemote zajišťuje stálé spojení mezi SiteKiosk terminálem a SiteRemote serverem, a to i v případě, že se terminál nachází za firewallem. Terminál naváže spojení se serverem a v pravidelných intervalech porovnává stav terminálu s daty, která jsou uložena na serveru. Pokud data nesouhlasí, terminál informuje server o svém aktuálním stavu a přijímá od serveru nové úkoly. SiteRemote může monitorovat i terminály které nemají pevné připojení (dial-up) nebo mají dynamickou IP adresu.


Monitorování pomocí SiteRemote

Obr.: Monitorování SiteRemote. Pro zajištění rychlé reakce na poruchu a garantování nejvyšší možné funkčnosti terminálů monitoruje SiteRemote pracovní stanici a automaticky informuje administrátora o problémech, nezávisle na tom, kde se nachází. SiteRemote je vybaven systémem automatického varování, který posílá oznámení o události, nebo o chybě e-mailem či prostřednictvím SMS.


SiteRemote - Bezpečné spojení

Obr.: Bezpečné spojení SiteRemote. Bezpečná komunikace mezi klientem a serverem je zajištěna pomocí šifrovaného protokolu, který je podobný HTTP (TCP/port:8086). Komunikace je zabezpečena kombinací šifrování RSA a AES. Ty se užívají k vzájemné výměně klíčů nezbytných pro symetrické kódování. Následně je ověřována identita uživatelského počítače a serveru.


SiteRemote vzdálená správa

Obr.: SiteRemote. Komunikace architektury klient-server o plánovaných úlohách. Správa a aktualizace, přenášení souborů nebo restartování počítačů zabere obvykle minimum času. V případě, že se jedná o stovky stanic rozmístěných na mnoha vzdálených místech, by však tyto činnosti zabraly hodiny, možná i dny, pokud by byly prováděny ručně na každém terminálu zvlášť. Manažer úkolů v SiteRemote umožňuje definovat a provádět nejrůznější aktualizace a úkoly vzdáleně, během několika minut. Uživatel může definovat úkoly a přiřazovat je k jednotlivým stanicím, skupinám stanic nebo dokonce všem stanicím. Při používání SiteRemote lze také určit datum a hodinu, kdy se jednotlivé úkoly provedou.


Vícejazyčné uživatelské rozhraní SiteRemote

Obr.: Přehled hardwaru v ruské lokalizaci SiteRemote. Při konfiguraci adresy a časové zóny SiteRemote lze nastavit jazyk pro každého uživatele zvlášť. Například člen týmu z New Yorku může používat SiteRemote v angličtině, zatímco kolega z Amsterdamu se může přihlašovat na tentýž SiteRemote v holandštině. SiteRemote podporuje: angličtinu, němčinu, češtinu, slovenštinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, ruštinu a holandštinu.


Pronájem nebo prodej SiteRemote

SiteRemote si lze pronajmout a platit za službu měsíčně nebo si jej koupit v serverové licenci a zaplatit jednorázově. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

SiteRemote.net Pronájem
Výhody SiteRemote.net
(Pronájem ASP)
SiteRemote Server koupě
Výhody SiteRemote Server
(koupě)
Check SiteKiosk nízké licenční poplatky
měsíční licenční poplatky jsou účtovány pro každý počítač zahrnutý v nákupu a mohou být operativně upravovány
Check SiteKiosk jeden licenční poplatek
za licenci je třeba zaplatit pouze jednorázově
Check SiteKiosk řešení pro méně stanic
ideální pro menší skupiny, přibližně do 100 počítačů
Check SiteKiosk řešení pro více stanic
ideální pro větší skupiny terminálů nebo PC, přibližně 50 počítačů a více
Check SiteKiosk existující infrastruktura
namísto nákupu nového hardware a software můžete použít stávající infrastrukturu
Check SiteKiosk server ve vlastní správě
serverová verze SiteRemote se samostatnou administrací zahrnuje pokročilá nastavení a možnosti přizpůsobení
Check SiteKiosk žádné administrační poplatky
veškeré náklady na aktualizaci, rozšíření hardwaru atd. jsou zahrnuty v licenčních poplatcích.
Check SiteKiosk prodejci
máte možnost koupit Business Edition a prodávat měsíční a roční pronájem zákazníkům třetích stran
Check SiteKiosk jednoduchá práce
k užívání této ASP verze není potřeba žádných speciálních dovedností
Check SiteKiosk nezávislost
serverová verze může také běžet nezávisle na našem serveru v samostatném intranetu
Check SiteKiosk SiteRemote ASP (PDF)SiteRemote ASP (PDF) Check SiteKiosk SiteRemote Server (PDF)SiteRemote Server (PDF)